fbpx
Bitlisin En kaliteli ve En iyi Tütünlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.
+90 542 358 14 25

Arziving özel kıyım orta içim tütünü sapsarı rengiyle harika içimiyle boğaz yakmayan içinde kök olmadan tamamen doğal ortamda yetişen Bitlis’in en iyi tütünlerindendir.

Bölgenin en güzel Tütünü olup piyasada az bulunan sayı olarak en erken biten tütün çeşidi olup orta içim kaliteli ve güzel tütün özelliği olan tütün çeşididir.

arziving-ozel-kiyim-orta-icim

"Herkesin zevki ve ağız tadı farklıdır. Hakiki Orijinal Bitlis'in Tüm Tütün Çeşitlerini Adresinize Gönderiyoruz; Altın Sarısı, Bölükyazı, Kultik, Arzvıng, Mutki, Herves"

Ürün Fiyatı: 400 TL (kg)

Kargo: 1 kg ve üzeri alımlarda Ücretsiz Kargo gönderimi yapılmaktadır. Üstelik kapıda ödeme imkanı ile ister kredi kartı isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Teslim Tarihi: Tahminen en geç 1 veya 3 iş günü içinde elinizde olur.

Hakiki Organik Bitlis Tütünü

Bitlis Tütünü, ilimiz Merkez, Güroymak, Hizan ve Mutki İlçelerinde yetiştirilmektedir. Bitlis tütünü, kendine has özelliği, aroması ve koku bırakmaması nedeniyle piyasada özel bir yere sahiptir.

Arziving Hafif İçim Tütün başta olmak üzere tüm mizi web mağazamızda bulabilirsiniz. Bitlis il Merkezinde bulunan dükkanımızda da tütünlerimizi gelip görebilirsiniz. Hemen sipariş vermek için bizlerle iletişime geçebilir veya web sitemiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefonumuz:
+90 542 358 14 25

E-mail Adresimiz:
info@hakikibitlistutunu.com

Adresimiz:
Şemsi Bitlis Mh, Fatiha Yk. Sk, No:11 D:1 Bitlis