fbpx
Bitlisin En kaliteli ve En iyi Tütünlerini Sizlerle Buluşturuyoruz.
+90 542 358 14 25

Hérves Özel Orta İçim tütün diğer bir çok sigara markasından daha keyif verici olup boğaz yakmayan, ağızda ve bulunduğu ortamda koku bırakmayan tamamen organik ve doğal bir tütün çeşididir.

Hérvés köyünün  en kaliteli Tütünü olup doyurucu özellikte kükürtsüz  boğaz yakmayan en iyi çeşidi olup müşteri memnuniyeti bırakan tütün çeşididir.

herves-ozel-orta-icim-tutun

"Herkesin zevki ve ağız tadı farklıdır. Hakiki Orijinal Bitlis'in Tüm Tütün Çeşitlerini Adresinize Gönderiyoruz; Altın Sarısı, Bölükyazı, Kultik, Arzvıng, Mutki, Herves"

Ürün Fiyatı: 400 TL (kg)

Kargo: 1 kg ve üzeri alımlarda Ücretsiz Kargo gönderimi yapılmaktadır. Üstelik kapıda ödeme imkanı ile ister kredi kartı isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Teslim Tarihi: Tahminen en geç 1 veya 3 iş günü içinde elinizde olur.

Hakiki Organik Bitlis Tütünü

Bitlis Tütünü, ilimiz Merkez, Güroymak, Hizan ve Mutki İlçelerinde yetiştirilmektedir. Bitlis tütünü, kendine has özelliği, aroması ve koku bırakmaması nedeniyle piyasada özel bir yere sahiptir.

Hérvés Özel Orta İçim Tütün başta olmak üzere tüm mizi web mağazamızda bulabilirsiniz. Bitlis il Merkezinde bulunan dükkanımızda da tütünlerimizi gelip görebilirsiniz. Hemen sipariş vermek için bizlerle iletişime geçebilir veya web sitemiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefonumuz:
+90 542 358 14 25

E-mail Adresimiz:
info@hakikibitlistutunu.com

Adresimiz:
Şemsi Bitlis Mh, Fatiha Yk. Sk, No:11 D:1 Bitlis